UAB "Nemenčinės komunalininkas"

UAB "Nemenčinės komunalininkas", Adresas: Piliakalnio g.50, LT-15175 Nemenčinė, Vilniaus raj., Telefonas: (8 5) 238 12 75, Faksas: (8 5) 238 12 77


UAB „Nemenčinės komunalininkas“ kartu su partneriu Vilniaus rajono savivaldybe baigia įgyvendinti projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (Zujūnuose, D. Riešėje, Riešėje)“ pagal 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos „Aplinka ir darnus vystymasis“ prioriteto įgyvendinimo priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra“ ir pagal 2011 m. rugsėjo 12 d. pasirašytą dvišalę Finansavimo ir administravimo sutartį Nr. VP3-3.1-AM-01-V-02-090 tarp Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros ir UAB „Nemenčinės komunalininkas“. Bendra projekto vertė siekia 5.068.258,99 Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto (94,89 proc.) bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos (5,11 proc.) lėšomis. Faktiškai projektas pradėtas įgyvendinti 2011 m. gruodžio 20 d., planuojama projekto veiklų pabaiga - 2015 m. lapkričio mėn. pabaiga.


Vykdomi baigiamieji darbai

Per pastaruosius 3 metus Riešės, D. Riešės ir Zujūnų gyvenviečių vandentiekio ir nuotekų vamzdžių tinklas gerokai prasiplėtė - vamzdynai atkeliavo tiek į naujus gyvenamųjų namų, tiek į senesnius kvartalus. Artimiausiu metu minėtų gyvenviečių gyventojai galės naudotis tokiais, rodos, elementariais patogumais ir nesukti sau galvos dėl nuotekų išvežimo ar geriamojo vandens kokybės.
Projekto apimtyje numatyti darbai vykdyti pagal tris rangos darbų sutartis pasirašytas su UAB „KRS“, t.y. pagal 2012 m. balandžio 12 d. sutartį Nr. 12/782-R „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (Zujūnuose, D. Riešėje, Riešėje), 2014 m. rugsėjo 24 d. sutartį Nr. 14/934-R „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (D. Riešės k.). Papildomi darbai“, 2014 m. gruodžio 31 d. sutartį Nr. 14/940/31-R „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Vilniaus rajone (Zujūnų gyvenvietėje). Papildomi darbai“.
„Šiuo metu visi fiziniai darbai tiek Zujūnuose, tiek Riešėje ir D. Riešėje yra baigti. Ruošiami dokumentai Valstybinei statybų komisijai ir bus laukiama leidimo, kada bus galima eksploatuoti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Taip pat labai raginame gyventojus jungtis prie vandentiekio ir nuotekų įvadų,- teigė UAB „KRS“ projekto vadovas J. Janušas.
Atsižvelgiant į tai, kad fiziniai darbai užbaigti, tikimąsi, jog dar iki šių metų pabaigos statiniai bus priduoti Valstybinei statybų komisijai ir bus gauti objektų pripažinimo tinkamais naudoti aktai. Projekto įgyvendinimo metu nutiesta daugiau kaip 49 km naujų nuotekų tinklų ir daugiau kaip 18 km naujų vandentiekio tinklų. Ko pasekoje bus sudaryta galimybė prijungti prie nuotekų tinklų 1046 būstams, prie vandentiekio tinklų 512 būstų.


Raginame gyventojus suskubti prisijungti prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų

Šiuo metu gyventojai yra raginami kuo greičiau tvarkyti visus dokumentus, reikalingus prisijungimui prie centralizuotų tinklų. Delsimo ir svarstymo, ar jungtis prie centralizuotos sistemos, net neturėtų būti, nes prisijungimas – reali galimybė neteršti aplinkos, gyventi patogiai bei išvengti baudų, kurių neišvengs nė vienas, atitinkamoms tarnyboms patikrinus ir išsiaiškinus, kad net ir po projekto įgyvendinimo nuotekomis atsikratoma nesilaikant aplinkosauginių normų.
UAB „Nemenčinės komunalininkas“ kartu su partneriu Vilniaus rajono savivaldybe ragina Riešės, D. Riešės ir Zujūnų gyvenviečių gyventojus suskubti susitvarkyti reikiamus dokumentus ir pradėti prisijungimo prie centralizuotos sistemos darbus.

Svarbiausi prisijungimo tvarkos žingsniai

1. Kreiptis į UAB „Nemenčinės komunalininkas“, buveinės adresas Piliakalnio g. 50, Nemenčinė, Vilniaus rajonas, dėl prisijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų ir gauti technines sąlygas.

Techninių sąlygų gavimui reikia pateikti:

- žemės sklypo nuosavybės teisę ar kitą valdymo ir naudojimo teisę patvirtinančių dokumentų kopijas, taip pat bendraturčių sutikimą, jei žemės sklypas priklauso jiems bendrosios nuosavybės teise;
- topografinio žemės sklypo plano kopiją.
2. Gavus technines sąlygas, kreiptis į projektavimo įmonę, kuri paruoš supaprastintą statinio projektą.
3. Projektą suderinti su UAB „Nemenčinės komunalininkas“.
4. Pateikti prašymą ir sudaryti vandens pirkimo ir (ar) nuotekų šalinimo sutartį su UAB „Nemenčinės komunalininkas“.
5. Už gyventojų pasijungimo prie tinklų informaciją ir kitus klausimais atsakingas asmuo:

UAB „Nemenčinės komunalininkas“
Direktoriaus pavaduotojas Josif Taraškevič
Tel.: 8 685 58125
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Įgyvendinus projektą tiesioginę naudą pajus visi prie naujai įrengtų nuotekų surinkimo bei vandentiekio tinklų prisijungę ir planuojantys prisijungti gyventojai. Taip pat šiuo projektu užtikrintas ilgalaikis, technine ir ekonomine prasme vartotojams prieinamas socialiai būtinų vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų teikimas. Ženkliai pagerės tiekiamo vandens kokybė, sumažės paviršinių ir požeminių vandenų tarša, pagerės aplinkos būklė, bus užtikrintas nepertraukiamas centralizuoto geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų funkcionavimas.
baigiamieji darbai

Paieška

AVARINĖ TARNYBA
TEL. +370 652 58672

Rugpjūtis 2022
18
Ketvirtadienis
UAB "Nemenčinės komunalininkas"

Copyright © 2015. Visos teisės saugomos.