UAB "Nemenčinės komunalininkas"

UAB "Nemenčinės komunalininkas", Adresas: Piliakalnio g.50, LT-15175 Nemenčinė, Vilniaus raj., Telefonas: (8 5) 238 12 75, Faksas: (8 5) 238 12 77


Atsižvelgdami į situaciją nuo 2020 m. kovo 16 d. klientams, patyrusiems finansinių sunkumų dėl karantino, nesiųsime priminimų ir įspėjimų apie skolų grąžinimą. Be to, laikinai sustabdome ir ikiteisminių skolų išieškojimo veiksmus bei vykdomųjų dokumentų perdavimą antstoliams. Karantino metu visiems klientams nebus taikomi ir delspinigiai už pavėluotus mokėjimus.
Siekdama palengvinti finansinius sunkumus, bendrovė įvertins klientų situacijas individualiai, tai yra bus prašoma pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kurie dėl karantino įvedimo neteks darbo, kuriems gerokai sumažės pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kurie negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, UAB „Nemenčinės komunalininkas“ suteiks galimybę už šildymą, šaltą vandenį ir kitas komunalines paslaugas atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį, t. y. iki karantino laikotarpio pabaigos.
UAB „Nemenčinės komunalininkas“ klientai, kurie yra susidūrę su minėtais finansiniais sunkumais dėl koronaviruso karantino, gali pateikti prašymus dėl mokėjimų už komunalines paslaugas atidėjimo el. paštu info(eta)nemenkom.lt, pridedant įrodančius dokumentus.

Įsakymas dėl veiksmų dėl skolų išieškojimo laikino sustabdymo


 

AVARINĖ TARNYBA
TEL. +370 652 58672

Spalis 2021
20
Trečiadienis
UAB "Nemenčinės komunalininkas"

Copyright © 2015. Visos teisės saugomos.