UAB "Nemenčinės komunalininkas"

UAB "Nemenčinės komunalininkas", Adresas: Piliakalnio g.50, LT-15175 Nemenčinė, Vilniaus raj., Telefonas: (8 5) 238 12 75, Faksas: (8 5) 238 12 77

Norėdama sumažinti gyventojams mokestinę naštą Vilniaus rajono savivaldybės administracija artimiausiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje pateiks siūlymą sumažinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainą iki 1,50 euro už 1m3 tiems gyventojams, kurie neturi skolų už šios paslaugos teikimą daugiau kaip už 3 mėnesius.

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija nustatyta UAB „Nemenčinės komunalininkas“ teikiamos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kaina yra 2,47 euro su PVM (į privačius namus) ir 2,60 eurų už 1 m3 su PVM (į daugiabučius namus).

Savivaldybė, atsižvelgdama į Vilniaus rajono gyventojų poreikius ir lūkesčius, artimiausią penktadienį - lapkričio 30 dienos Tarybos posėdyje patvirtins siūlomą kainą, todėl realiai vartotojams ji sieks 1,50 euro už 1 m3.

Tuo metu, kai visoje šalyje auga dujų ir elektros energijos kainos, geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos kainos mažinimas taps rajono gyventojams apčiuopiama parama ir padės sutaupyti pinigų.

Klausimo svarstymas atidėtas vėlesniam laikui.
nauja-VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO KAINA.docx

Copyright © 2015. Visos teisės saugomos.